Jesteś tutaj:

Administrator baz danych

Miejsce pracy:

Rzeszów

Opis stanowiska:

  • dostarczanie odpowiedniego wsparcia podczas rozwoju, testowania i implementacji oraz szybkiego wsparcia systemów wypuszczonych do produkcji
  • administrowanie i utrzymywanie baz danych
  • wykazywanie się znajomością systemów operacyjnych i narzędzi administracyjnych

Twoje umiejętności:

  • wymagana znajomość oraz praktyka w administracji baz danych Oracle, PostgreSQLMySQL lub MS SQL
  • znajomość administracji systemów Unix/Linux, Windows
  • dobra znajomość języka SQL
  • znajomość Perl, Python, Bash lub podobnych
  • wykształcenie wyższe na kierunkach informatyka i pochodne

Możemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii oprogramowania
  • szkolenia
  • okresowe premie za wyniki
  • dofinansowanie karty MultiSport lub Karty Medycznej
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej (w niepełnym wymiarze)
  • doskonalenie języka angielskiego w ramach bezpłatnych zajęć
  • przyjazną atmosferę

Naszym pracownikom oferujemy również:

Karta MultiSport

Ubezpieczenie grupowe

Prywatna opieka medyczna

Lekcje angielskiego

Szkolenia

Dostęp do nowych technologii

Możliwe wyjazdy zagraniczne

Dofinansowanie posiłków

    *Wybierz stanowisko na jakie aplikujesz:
    *Wybierz miejsce pracy:
    Poziom wykształcenia:
    Rok ukończenia:

    Jeżeli chce Pan/Pani abyśmy rozpatrywali jego kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie i umieszczenie w CV dodatkowej klauzuli:

    *Wymagane

    Aplikuj do nas na adres e-mail: praca.rzeszow@softsystem.pl z dopiskiem: Administrator baz danych – Rzeszów.

    Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszka Czarnego 6a w Rzeszowie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

    Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy rozpatrywali jego kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie w CV dodatkowej klauzuli:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszka Czarnego 6a w Rzeszowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego stanowiska, napisz do nas na adres: praca.rzeszow@softsystem.pl Nasz rekruter chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi.

    Proces rekrutacji w naszej firmie