Jesteś tutaj:

Client Project Manager

Miejsce pracy:

Rzeszów

Opis stanowiska:

Client Project Manager w naszej firmie jest odpowiedzialny za zarządzanie, koordynowanie, nadzorowanie i dokumentowanie projektów dla przypisanych klientów. Zajmuje się zarządzaniem projektami wdrożeniowymi, relacjami z klientami, zapytaniami ofertowymi oraz finansami (należności, rozliczenia, uzgadnianie umów).

Pozostałe wyzwania, które na Ciebie czekają znajdziesz poniżej:

  • udział w innowacyjnych projektach dla międzynarodowych klientów z branży medycznej
  • planowanie i zarządzanie przypisanymi projektami
  • nadzorowanie działań oraz pilnowanie terminów realizacji projektów
  • koordynacja dokumentacji projektowej
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • analiza wyników we współpracy z klientem, koordynacja spotkań z klientem
  • identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta
  • dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem

Twoje umiejętności:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w branży IT mile widziane
  • certyfikaty: PMP: Project Management Professional, CAPM: Certified Associate in Project Management, CSM: Certified ScrumMaster, CompTIA Project, PRINCE2 Foundation/PRINCE2 Practitioner mile widziane
  • znajomość powszechnych wskaźników biznesowych takich jak zwrot z inwestycji
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • umiejętności analityczne oraz organizacyjne
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Możemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii oprogramowania
  • szkolenia
  • okresowe premie za wyniki
  • dofinansowanie karty MultiSport lub Karty Medycznej
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • doskonalenie języka angielskiego w ramach bezpłatnych zajęć
  • przyjazną atmosferę

Naszym pracownikom oferujemy również:

Karta MultiSport

Ubezpieczenie grupowe

Prywatna opieka medyczna

Lekcje angielskiego

Szkolenia

Dostęp do nowych technologii

Możliwe wyjazdy zagraniczne

Dofinansowanie posiłków

    *Wybierz stanowisko na jakie aplikujesz:
    *Wybierz miejsce pracy:
    Poziom wykształcenia:
    Rok ukończenia:

    Jeżeli chce Pan/Pani abyśmy rozpatrywali jego kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie i umieszczenie w CV dodatkowej klauzuli:

    *Wymagane

    Aplikuj do nas na adres e-mail: praca.rzeszow@softsystem.pl z dopiskiem: Client Project Manager

    Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszka Czarnego 6a w Rzeszowie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

    Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy rozpatrywali jego kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie w CV dodatkowej klauzuli:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszka Czarnego 6a w Rzeszowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego stanowiska, napisz do nas na adres: praca.rzeszow@softsystem.pl Nasz rekruter chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi.

    Proces rekrutacji w naszej firmie