Jesteś tutaj:

Programista Integracji Systemów – test formularza

(junior,regular)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Opis stanowiska:

Jako Programista Integracji Systemów będziesz częścią kilkunastoosobowego zespołu developerów. Pracował/a będziesz nad rozwiązaniami dotyczącymi elektronicznej wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi. Sercem systemu jest szyna danych ESB wykorzystująca wiele protokołów komunikacyjnych oraz aplikacji wspomagających. To wszystko dla międzynarodowych klientów z branży medycznej.

Pozostałe wyzwania, które na Ciebie czekają znajdziesz poniżej:

 • projektowanie rozwiązań integracyjnych i implementacja wymagań funkcjonalnych
 • wykrywanie i usuwanie błędów z kodu źródłowego oraz jego doskonalenie
 • analizowanie wymagań funkcjonalnych systemu
 • opracowywanie dokumentacji technicznej

  *Wybierz stanowisko na jakie aplikujesz:
  *Wybierz miejsce pracy:
  Poziom wykształcenia:
  Rok ukończenia:


  Jeżeli chce Pan/Pani abyśmy rozpatrywali jego kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie i umieszczenie w CV dodatkowej klauzuli:


  *Wymagane

  Aplikuj do nas na adres e-mail: praca.rzeszow@softsystem.pl z dopiskiem: Programista Integracji Systemów – Rzeszów

  Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszka Czarnego 6a w Rzeszowie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

  Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy rozpatrywali jego kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie w CV dodatkowej klauzuli:

  „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszka Czarnego 6a w Rzeszowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego stanowiska, napisz do nas na adres: praca.rzeszow@softsystem.pl Nasz rekruter chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi.

  Proces rekrutacji w naszej firmie