Jesteś tutaj:

Oferty pracy IT – Lublin

Zatrudnienie w branży specjalizującej się w najnowszych technologiach to szansa na rozwój zawodowy i atrakcyjne zarobki. Jeśli interesuje Cię praca w IT w Lublinie, znajdujesz się we właściwym miejscu. Proponujemy różnorodne oferty na stanowiska takie jak programista JAVA, Testing Specialist i inne. Dlaczego warto złożyć CV i spróbować swoich sił? Na jakie warunki można liczyć? Jak przebiega proces rekrutacji i jak się do niego przygotować? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zatrudnienia w SoftSystem, zachęcamy do dalszej lektury!

Bogate perspektywy rozwoju w nowoczesnej firmie IT

Nasza działalność łączy nowoczesne technologie informatyczne z wiedzą medyczną, dlatego zachęcamy do aplikowania w szczególności kandydatów z doświadczeniem w obu tych sektorach. Zapraszamy również tych specjalistów z branży IT, którzy nie byli wcześniej zatrudnieni w branży medycznej, ale chcą spróbować w niej swoich sił. Praca w naszej firmie na stanowisku Programisty JAVA czy jako Testing Specialist otwiera szerokie perspektywy rozwoju dzięki realizacji ambitnych i zakrojonych na szeroką skalę projektów dla innowacyjnych, dużych spółek.

W trakcie pracy korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i wydajnych technologii, co pozwala na zbieranie bogatego doświadczenia i poszerzanie horyzontów zawodowych. Obsługujemy wielu zagranicznych klientów i realizujemy projekty dla największych korporacji medycznych na świecie. Zatrudnienie w SoftSystem to bezcenna szansa na pozyskanie nowych kompetencji!

Zdajemy sobie sprawę, że zespół odgrywa decydującą rolę dla sukcesu przedsiębiorstwa, dlatego inwestujemy w pracowników na wielu polach. Jednym z nich są regularne, profesjonalne szkolenia, w ramach których kładziemy nacisk zarówno na praktykę, jak i teorię. Rozwój kompetencji, wiedzy i doświadczenia jest kluczowym aspektem pracy w IT, również w naszej firmie z oddziałem w Lublinie, ale pamiętamy także o kwestiach organizacyjnych, formalnych i dobrej atmosferze w biurze.

Praca na miarę Twoich ambicji

Robimy wszystko, żeby pracownicy czuli się u nas jak u siebie. Dbamy o przyjazne relacje w zespole i gwarantujemy uczciwe, transparentne i zarazem atrakcyjne warunki pracy w IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy dążą do wspólnego celu i w razie potrzeby służą sobie pomocą. W ramach zatrudnienia można liczyć na satysfakcjonujące zarobki odzwierciedlające wyniki, kompetencje i zaangażowanie oraz benefity, takie jak m.in.:

  • pakiety prywatnej opieki zdrowotnej,
  • możliwość skorzystania z karnetu sportowego MultiSport od Benefit Systems,
  • premie pieniężne, których wysokość jest uwarunkowana uzyskiwanymi wynikami,
  • darmowe lekcje języka angielskiego,
  • elastycznie ustalane godziny pracy, które można dostosować do indywidualnych wymagań,
  • możliwość pracy zdalnej.

Wszystko to w jednym celu: żeby praca IT w naszej firmie, która ma swój oddział m.in. w Lublinie, dawała maksymalną satysfakcję zarówno pod względem zarobkowym, jak i w zakresie dodatkowych korzyści. Jeżeli interesuje Cię zatrudnienie jako Programista i poszukujesz dobrej oferty, zachęcamy do sprawdzenia dostępnych na tej stronie ogłoszeń. Jeżeli ich opisy i warunki są odpowiednie i spełniasz podane kryteria to zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych!

Zapraszamy do pracy zarówno doświadczonych specjalistów, którzy od lat rozwijają się jako Programista JAVA/C# czy Testing Specialist jak i osoby dopiero zaczynające karierę i poszukujące pierwszego stanowiska w IT. Po złożeniu dokumentów na pewno je sprawdzimy i jeżeli będziemy zainteresowani Twoją kandydaturą, pozwolimy sobie na kontakt.

Jeśli żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań, zostaw nam swoje dokumenty aplikacyjne. Napisz na jakim stanowisku i dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko będziemy mieć dla Ciebie ofertę w przyszłości.

Proces rekrutacji w naszej firmie