Laboratoryjne Systemy Informatyczne dla Twojej branży

Laboratoryjne Systemy Informatyczne dla Twojej branży

Centrum Badań i Rozwoju Medycznych Technologii ICT

Centrum Badań i Rozwoju Medycznych Technologii ICT

Dział Rekrutacji  |  Oferty pracy

Dział Rekrutacji | Oferty pracy

Tworzenie i obsługa laboratoryjnych systemów informatycznych

SoftSystem jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających na całym świecie.

Założona w 1990 roku firma dynamicznie się rozwija i zdobywa doskonałą reputację jako ceniony pracodawca oraz niezawodny dostawca oprogramowania.

0 +
Lat doświadczenia

Ponad 30 lat udanych wdrożeń i projektów pozwoliło nam zdobyć pewność i doświadczenie. Nieustannie się rozwijamy szukając innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją różnorodne potrzeby i wymagania światowych instytucji medycznych.

280 +
Wdrożonych systemów
na świecie

Zadowolenie klientów oraz wypracowane przez wiele lat zaufanie jest źródłem sukcesu naszej firmy.

535 +

Programistów
i testerów

Największą wartością firmy są nasi pracownicy. Wybieramy ich na bazie starannie przygotowanego procesu rekrutacji, który promuje wiedzę oraz zaangażowanie.

Produkty
Stosowane technologie

Najnowsze oferty pracy

Tworzenie i obsługa laboratoryjnych systemów informatycznych

Wśród aktualnie dostępnych ofert pracy IT w naszych oddziałach w Lublinie i Rzeszowie znajdują się ogłoszenia dotyczące projektowania i wdrażania laboratoryjnych systemów informatycznych. W związku z tym poszukiwany jest m.in. Programista JAVA, który będzie odpowiedzialny za back-end powstającego oprogramowania. Jego zadanie polega na tworzeniu wydajnych, bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań programistycznych pozwalających na powstawanie efektywnych i precyzyjnych w działaniu systemów stosowanych w szeroko pojętej branży medycznej i laboratoryjnej.

Oferty pracy w IT w Rzeszowie i Lublinie

Testing Specialist w naszej firmie zajmuje się weryfikacją działania systemu – to newralgiczny etap tworzenia oprogramowania, dlatego zależy nam na kompetentnych kandydatach. Jeżeli masz umiejętności odpowiednie na to stanowisko lub szukasz pracy w IT, już teraz zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych! Na jakie warunki można liczyć?

Gwarantujemy szerokie perspektywy rozwoju, które wiążą się m.in. z działaniem w międzynarodowym środowisku, stosowaniem wielu nowoczesnych technologii i narzędzi oraz udziałem w cyklicznych szkoleniach. Jeżeli interesuje Cię zatrudnienie w IT w Rzeszowie lub Lublinie, np. jako Testing Specialist bądź programista C# albo JAVA, zachęcamy do sprawdzenia ofert pracy w naszej firmie!