Jesteś tutaj:

SoftSystem

SoftSystem jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Założona w 1990 roku firma dynamicznie się rozwija i zdobywa doskonałą reputację jako ceniony pracodawca oraz niezawodny dostawca oprogramowania.

Technologie stosowane w procesie produkcji naszego oprogramowania:

  • Oracle RDBMS
  • Języki programowania: Java and C#
  • Web Services and JEE
  • Serwery aplikacji: Weblogic, Oracle, JBoss, Glassfish
  • Platformy: Windows, IBM AIX, Linux

Wartości

SoftSystem działa według jasno określonych wartości: oddanie i poświęcenie w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników, zaufanie, otwartość i profesjonalizm. Największą wartością naszej firmy są nasi pracownicy.

Nasza misja

Naszym celem jest łączenie najbardziej efektywnych technologii, innowacyjnych projektów oraz metod produkcji, w celu stworzenia najbardziej opłacalnych rozwiązań, które zwiększają wydajność i konkurencyjność naszych klientów.

Dążymy do ciagłego rozwoju innowacyjnych systemów zaspokajających zróżnicowane potrzeby oraz spełniających najwyższe wymagania światowych placówek medycznych w tym, specjalizujących się w spełnianiu wymogów rynku amerykańskiego i kanadyjskiego. Spółka nieustannie rozwija się w kierunku nowych technologii, szczególnie w zakresie genetycznych systemów informatycznych. W związku z powyższym jakość oprogramowania oraz rewolucyjne metody automatyzacji pracy w laboratorium genetycznym są kluczowe dla naszych klientów aby mogli utrzymać się w czołówce coraz bardziej konkurencyjnego rynku.

Motto SoftSystemu brzmi: 'wyniki najwyższej jakości, zawsze na czas’. Nasze oprogramowanie jest kodowane i dostarczane zgodnie z powszechnie obowiązującymi standardami dotyczącymi oprogramowania dla potrzeb służby zdrowia. Utalentowany i w pełni profesjonalny zespół naszych pracowników stosuje innowacyjne i wyjątkowe rozwiązania oparte na doświadczeniach i potrzebach użytkowników, co czyni nasze produkty unikatowymi. SoftPath i Pakiet Systemów Genetycznych (Genetics Information Systems Suite) to sztandarowe produkty SoftSystemu i naszego amerykańskiego partnera.

Firma Soft Computer Consultants (SCC) mieszcząca się w Clearwater na Florydzie z powodzeniem wdrożyła na rynek w/w oprogramowanie, które uznane zostało za standard niezawodnej, solidnej funkcjonalności z łatwą obsługą interfejsów włączając w to robotykę.

Kadra zarządzająca

Grzegorz Sowa

Członek Zarządu SoftSystem Sp. z o.o. Dyrektor Operacyjny

Dariusz Skrobacz

Dyrektor ds. Zadządzania Jakością Zastępca Dyrektora Operacyjnego

Michał Madera

Dyrektor
ds. Badań i Rozwoju

Historia firmy w skrócie

1990

Założenie firmy SoftSystem Sp. z o.o. przez Waldemara Waligórę i jego dwóch amerykańskich wspólników. Zatrudnienie pierwszych programistów.

1998

Otwarcie budynku przy ul. Leszka Czarnego w Rzeszowie. Obecnie pełni on rolę głównej siedziby firmy.

2000

Zatrudnienie pierwszych testerów oprogramowania.

2010

Wejście w bezpośredni proces wdrażania oprogramowania. Zatrudnienie pierwszych analityków.

2012

Otwarcie oddziału firmy w Lublinie przy ul. Wojciechowskiej.

2013

Uzyskanie certyfikatów ISO 9001:2015, PN-EN ISO 13485:2012, PN-EN 62304:2010

2020

Zakończenie etapu budowy Centrum Badawczo Rozwojowego realizowanego w ramach projektu „Budowa Centrum Badawczo Rozwojowego Medycznych Technologii ICT” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Działanie: 2.1. Wsparcie Inwestycji w Infrastrukturę B+R Przedsiębiorstw.