Jesteś tutaj:
Dział Rekrutacji w SoftSystem

Aktualne oferty pracy

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie?

Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych specjalistów IT – aplikuj do SoftSystem! Zajmujemy się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla branży medycznej na całym świecie, w tym w USA i Kanadzie. Aktualne oferty pracy do naszej firmy znajdują się na naszej stronie w zakładce Oferty pracy. Poszukujemy m.in. osób na stanowisko Programista Java i Administrator Baz Danych.

Dla nowych pracowników przygotowaliśmy bogaty pakiet benefitów. Zależy nam, aby mieli oni możliwość rozwoju swojej kariery. W związku z tym zapewniamy dostęp do różnych szkoleń, a także możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach bezpłatnych zajęć. Dodatkowo otrzymują oni dofinansowanie opieki zdrowotnej Karty Medycznej lub Karty MultiSport. Zapewniamy także elastyczne godziny pracy. Przyślij swoje CV do naszego nowego Centrum Badawczo Rozwojego w Rzeszowie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.rzeszow@softsystem.pl

Jeśli żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań, zostaw nam swoje dokumenty aplikacyjne. Napisz na jakim stanowisku i dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko będziemy mieć dla Ciebie ofertę w przyszłości.

Jak wygląda proces rekrutacyjny u nas w firmie

Krótki opis procesu

Ty aplikujesz - my analizujemy Twoje CV

W zależności od stanowiska, zapraszamy na rozmowę lub egzamin

Feedback niezależnie od wyniku w poprzednim etapie

Warunki zatrudnienia, zawarcie umowy

Jak przygotować się do rekrutacji w naszej firmie?