Jesteś tutaj:

Oferty pracy

Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych specjalistów IT – aplikuj do SoftSystem! Zajmujemy się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla branży medycznej na całym świecie, w tym w USA i Kanadzie. Aktualne oferty pracy do naszej firmy znajdują się na naszej stronie w zakładce Oferty pracy. Poszukujemy m.in. osób na stanowisko Programista Java i Administrator Baz Danych.

Dla nowych pracowników przygotowaliśmy bogaty pakiet benefitów. Zależy nam, aby mieli oni możliwość rozwoju swojej kariery. W związku z tym zapewniamy dostęp do różnych szkoleń, a także możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach bezpłatnych zajęć. Dodatkowo otrzymują oni dofinansowanie opieki zdrowotnej Karty Medycznej lub Karty MultiSport. Zapewniamy także elastyczne godziny pracy. Przyślij swoje CV do naszego nowego Centrum Badawczo Rozwojego w Rzeszowie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.rzeszow@softsystem.pl

Oferty pracy IT – Rzeszów

W SoftSystem zatrudniamy zarówno absolwentów uczelni wyższych, jak i osoby doświadczone. Wysokość wynagrodzenia uzależniony jest od wiedzy oraz umiejętności. Naszym pracownikom możemy zaoferować okresowe premie wynikowe, dofinasowanie Karty Medycznej lub Karty MultiSport. W obecnym momencie rekrutujemy tylko zdalnie.

W SoftSystem mile widziani są nie tylko pasjonaci informatyki i matematyki, ale też wszyscy, którzy z zaangażowaniem szukają nowych rozwiązań do naszych systemów IT. Dlatego jeśli jesteś jednym z nich, to z przyjemnością powitamy Cię w zespole. Z nami weźmiesz udział w ciekawych projektach i zyskasz możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach międzynarodowej współpracy.

Oferty pracy IT – Lublin

W związku z rozwojem naszej siedziby w Lublinie potrzebujemy nowych specjalistów. Poszukujemy programisty ze znajomością języków programowania JAVA lub C#. Zależy nam na osobach kreatywnych i samodzielnych, które będą tworzyły i udoskonalały rozwiązania dla placówek medycznych. W Lublinie poszukujemy również osób na stanowisko Testing Specialist. Przy aplikowaniu prosimy o dołączenie CV, jeśli Twoje kompetencje będą odpowiednie na stanowisko, na które aplikujesz, zaprosimy Cię na drugi etap rekrutacji, czyli na rozmowę kwalifikacyjną lub egzamin. Dzięki niemu będziemy mogli ocenić, czy to właśnie Ty przejdziesz do drugiego etapu rekrutacji. Jest ich cztery, a w ich trakcie sprawdzamy Twoją wiedzę i umiejętności, w tym z języka angielskiego. Gotowy na nowe wyzwania? Doskonale! Czekamy na Ciebie w Lublinie!

Jeśli żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań, zostaw nam swoje dokumenty aplikacyjne. Napisz na jakim stanowisku i dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko będziemy mieć dla Ciebie ofertę w przyszłości.

Proces rekrutacji w naszej firmie