Jesteś tutaj:

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Wdrożeń Aplikacji będziesz częścią kilkunastoosobowego zespołu, pracującego dla klientów międzynarodowych z branży medycznej.

Wyzwania, które na Ciebie czekają:

  • przygotowywanie prototypów i prezentacji o funkcjonalności produktu dla klienta
  • weryfikacja testowa wdrażanego systemu
  • walidacja zaimplementowanych wymagań w nowej wersji
  • udzielanie konsultacji dotyczących funkcjonalności
  • proponowanie alternatywnych rozwiązań w miejsce brakującej funkcjonalności
  • analiza problemów zgłaszanych przez klientów
  • pomoc przy walidacji oprogramowania i specjalistycznych szkoleniach dla użytkowników

Twoje umiejętności:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem anglojęzycznym oraz korzystanie z dokumentacji technicznej
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie kierunków związanych z analityką medyczną lub biotechnologią
  • doświadczenie w laboratorium medycznym
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne (pisemne i werbalne), umiejętność wnikliwego słuchania i rozumienia, umiejętność wyrażania pomysłów i przemyśleń
  • gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych
  • gotowość do pracy w niestandardowych godzinach
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • zorientowanie na cele i terminy

Możemy Ci zaoferować:

  • wyjazdy zagraniczne oraz współpracę z największymi szpitalami, klinikami i laboratoriami z całego świata
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • okresowe premie za wyniki
  • możliwość pracy zdalnej

Dołącz
do nas

lub wyślij zgłoszenie na:

praca.rzeszow@softsystem.pl

Koordynator rekrutacji
Masz pytania?

Skontaktuj się z opiekunem rekrutacji

Liwia Siwy

Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń

Benefity pracownicze

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie?
Pakiet powitalny
Karta MultiSport
Ubezpieczenie grupowe
Prywatna opieka medyczna
Spotkania integracyjne
Szkolenia
Lekcje angielskiego
Dofinansowanie posiłków